Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 42: Libor Váka: Kupovat paneláky je riziko

Jsem PAŘÍK a RADIM

Jsem PAŘÍK a RADIM

Byznys

42: Libor Váka: Kupovat paneláky je riziko

Obrázek epizody 42: Libor Váka: Kupovat paneláky je riziko

Poslechněte si podcast

8. 3. 2021

33 min

O epizodě podcastu

Realitní investor Libor Váka má ve svých 32 letech pasivní příjem a vlastní více než 100 nájemních bytů.  Libor nedostudoval vysokou školu. Byl neúspěšný i ve sportu. V zaměstnání vydržel pouhé 2 měsíce. Přesto krátce po svých dvacetinách zakládá firmu. Rázem je jednatelem, statutárem, podnikatelem i ředitelem zeměkoule, jak sám říká.  „Byl to pořádnej rock&roll. Vůbec jsem nevěděl, do čeho jdu. Nepovedlo se mi 80 % věcí, na které jsem sáhnul. Díky tomu jsem zjistil, že za mě nikdo nic neudělá.” říká Libor.  S Liborem Vám poRADIMe, co musíte udělat proto, abyste si mohli koupit svůj první panelák. Dozvíte se, že k pasivnímu příjmu zkratka nevede. Všechno si musíte pořádně odmakat.  Zjistíte, na čem sedí realitní makléři i důvod jejich špatné pověsti.  „Jen jednou jsem si na konferenci o investičním poradci pomyslel, že je fakt dobrej. Osobně poradce neznám. Nesrovnávám se s nimi. Věřím, že jsou i podstatně lepší než jsem já. Jenže dneska to dělá každý, kdo má díru do zadku.”, říká Libor s úsměvem.  Liborovi je 32 let. Učí lidi, jak nakupovat nemovitosti a jak na nich vydělávat. Dělá, co ho baví.  Je to také profesionální a hlavně skvělý vyjednavač. Nebojí se rizika, protože kupovat paneláky je riziko. Svým jménem stojí za kvalitou. Nemůže Vám v investování říct: "Při nejhorším Vám poRADIM blbě." Musí Vám poradit dobře.  Vždy vyjednává naplno a nezapomíná na druhé. Hledá nejlepší možnou dohodu pro obě strany a buduje vztahy. Libor totiž ví, že jméno a pověst je to jediné, co máte. RADIM Vám: poslechněte si tento podcast. Zjistíte v něm, že jsem poprvé Libora strašně naštval. Zůstal jenom z jediného důvodu. A ten Vám prozRADIMe.
Realitní investor Libor Váka má ve svých 32 letech pasivní příjem a vlastní více než 100 nájemních bytů.

Libor nedostudoval vysokou školu. Byl neúspěšný i ve sportu. V zaměstnání vydržel pouhé 2 měsíce. Přesto krátce po svých dvacetinách zakládá firmu. Rázem je jednatelem, statutárem, podnikatelem i ředitelem zeměkoule, jak sám říká.

„Byl to pořádnej rock&roll. Vůbec jsem nevěděl, do čeho jdu. Nepovedlo se mi 80 % věcí, na které jsem sáhnul. Díky tomu jsem zjistil, že za mě nikdo nic neudělá.” říká Libor.

S Liborem Vám poRADIMe, co musíte udělat proto, abyste si mohli koupit svůj první panelák. Dozvíte se, že k pasivnímu příjmu zkratka nevede. Všechno si musíte pořádně odmakat.

Zjistíte, na čem sedí realitní makléři i důvod jejich špatné pověsti.

„Jen jednou jsem si na konferenci o investičním poradci pomyslel, že je fakt dobrej. Osobně poradce neznám. Nesrovnávám se s nimi. Věřím, že jsou i podstatně lepší než jsem já. Jenže dneska to dělá každý, kdo má díru do zadku.”, říká Libor s úsměvem.

Liborovi je 32 let. Učí lidi, jak nakupovat nemovitosti a jak na nich vydělávat. Dělá, co ho baví.

Je to také profesionální a hlavně skvělý vyjednavač. Nebojí se rizika, protože kupovat paneláky je riziko. Svým jménem stojí za kvalitou. Nemůže Vám v investování říct: "Při nejhorším Vám poRADIM blbě." Musí Vám poradit dobře.
Vždy vyjednává naplno a nezapomíná na druhé. Hledá nejlepší možnou dohodu pro obě strany a buduje vztahy. Libor totiž ví, že jméno a pověst je to jediné, co máte.

RADIM Vám: poslechněte si tento podcast. Zjistíte v něm, že jsem poprvé Libora strašně naštval. Zůstal jenom z jediného důvodu. A ten Vám prozRADIMe.

@LiborVáka