Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Policistu👮🏽‍♂️ jsem trefil dronem přímo do hlavy 😀 🎙️ Jarda Krafty ⎮Jsem Pilot⎮

Jsem Pilot

Dejf Václavík

Qouzelnik Dejf

Osobní rozvoj

,

Zábava

Policistu👮🏽‍♂️ jsem trefil dronem přímo do hlavy 😀 🎙️ Jarda Krafty ⎮Jsem Pilot⎮

Obrázek epizody Policistu👮🏽‍♂️ jsem trefil dronem přímo do hlavy 😀 🎙️ Jarda Krafty ⎮Jsem Pilot⎮

Poslechněte si podcast

10. 1. 2023

1 hod 38 min

O epizodě podcastu

Jak začal Jarda s pilotovánímFPV dronů, jak si jím aktuálně přivydělává nebo pod jakým úhlem nejraději létá, to všechno se dozvíš v této epizodě. Krafty je mega vtipnej, takže se u tohoto rozhovorupobaví i neFPV diváci

Jak začal Jarda s pilotovánímFPV dronů, jak si jím aktuálně přivydělává nebo pod jakým úhlem nejraději létá, to všechno se dozvíš v této epizodě. Krafty je mega vtipnej, takže se u tohoto rozhovorupobaví i neFPV diváci? + je video proložené záběrema z Jardových koptér?. Klasicky jsme se podívali doobsahu batohu,probrali legislativuavize do budoucna.

Popis podcastu

Rozhovory s českými piloty FPV dronů aka koptér. Dozvíš se, co nosí v batohu, jak začínali nebo jak rozbili svůj první dron. Video rozhovory ▶️ https://www.youtube.com/@dejfvaclavik Dříve se tento podcast jmenoval "Jsem Kouzelník", najdeš tu tedy i starší rozhovory s českými kouzelníky.