Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek podcastu Jakub Ludvík

Podcast Jakub Ludvík

2 epizod

7 odběratelů

Fotograf Jakub Ludvík je přední český fotograf. Do popředí se dostal portréty osobností včetně sportovních hvězd. Jeho snímky můžete vidět často v časopisech, na obalech hudebních nosičů ale i v reklamních kampaních. Patří k několika fotografům portrét od něhož považuje
Obrázek epizody 2# Jakub Ludvík: „Za Petrem Hapkou jsem musel vždy jet na Okoř a to nejdříve po půlnoci. Focení Eltona Johna byla nejvíc zásluha Michala Davida.“ Otevřeně o focení, vztazích, rituálech i pravidlech, která dobrý fotograf nikdy nepřekročí.

2# Jakub Ludvík: „Za Petrem Hapkou jsem musel vždy jet na Okoř a to nejdříve po půlnoci. Focení Eltona Johna byla nejvíc zásluha Michala Davida.“ Otevřeně o focení, vztazích, rituálech i pravidlech, která dobrý fotograf nikdy nepřekročí.

20. 8. 2021

20 min

Obrázek epizody #1 – Jakub Ludvík: „Fotografování je osobní záležitost. Pár osobních snů se mi splnilo.“  O čem je nová kniha a proč se už chystá druhý díl?

#1 – Jakub Ludvík: „Fotografování je osobní záležitost. Pár osobních snů se mi splnilo.“ O čem je nová kniha a proč se už chystá druhý díl?

13. 8. 2021

20 min