Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Publicista Marek Šálek. Kolik ze 44 000 km našich značených tras již prošel?

Jak to vidí...

Český rozhlas

Zpravodajství

Publicista Marek Šálek. Kolik ze 44 000 km našich značených tras již prošel?

Obrázek epizody Publicista Marek Šálek. Kolik ze 44 000 km našich značených tras již prošel?

Poslechněte si podcast

6. 7. 2025

26 min

O epizodě podcastu

Sváteční setkání sestry Angeliky se zajímavými lidmi nad neotřelými tématy.Všechny díly podcastu Jak to vidí... můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Proč psát o něčem tak všedním, jako je turistická značka? Byl Klub českých turistů první spolek, který u nás značil cesty přírodou? Co má společného Petřínská rozhledna a turistické značení? Čím Marka Šálka okouzlila 12km trasa, která vede územím bývalé výsypky v okolí Bíliny? Kolik ze 44 000 km našich značených tras již prošel? Jak se naše turistické značky dostaly do Brazílie nebo do Mongolska? V čem je kouzlo pěšího putování a čím je pro něj jedinečná česká krajina?

Všechny díly podcastu Jak to vidí... můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .

Popis podcastu

Aktuální názory a komentáře nezávislých osobností na dění kolem nás.

Všechny díly podcastu Jak to vidí... můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .