Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Novinář Kytka: Nové byty, infrastruktura i více lékařů. Labouristé se chystají splnit sliby voličům

Jak to vidí...

Český rozhlas

Zpravodajství

Novinář Kytka: Nové byty, infrastruktura i více lékařů. Labouristé se chystají splnit sliby voličům

Obrázek epizody Novinář Kytka: Nové byty, infrastruktura i více lékařů. Labouristé se chystají splnit sliby voličům

Poslechněte si podcast

11. 7. 2024

26 min

O epizodě podcastu

Pohledy známých osobností na věci kolem nás. Moderuje Zita Senková.Všechny díly podcastu Jak to vidí... můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Velká Británie má novou vládu. Po 14 letech, kdy zemi vládli konzervativci, převzali moc středoleví labouristé. Jak chce kabinet premiéra Keira Starmera restartovat zemi? Povede se vládě najít s ostatními členskými státy EU shodu na řešení nelegální migrace? Novinář Ivan Kytka v audiozáznamu ještě vysvětlí, co ze svého historického debaklu vyvodili konzervativci, i co vedlo britskou královskou rodinu k otevření soukromých prostor Buckinghamského paláce turistům. Všechny díly podcastu Jak to vidí... můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.