Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 39 – Milan Vaníček: Pokles vidím jako možnou příležitost

Investories

Klub Investorů

Byznys

39 – Milan Vaníček: Pokles vidím jako možnou příležitost

Obrázek epizody 39 – Milan Vaníček: Pokles vidím jako možnou příležitost

Poslechněte si podcast

30. 4. 2022

53 min

Hostem je hlavní analytik J&T BankyMilan Vaníček. V práci velí týmu research, který se specializuje na stanovování hodnoty nejen obchodovaných společností na BCPP. Jako pro hlavního analytika J&T Banky je ale základním kamenem jeho práce sledování finančních trhů, budování finančních modelů a vyhodnocování investičních příležitostí. Na jeho doporučení pak čekají investoři, kterým slouží jako podpora při jejich rozhodování.

Epizodu moderují Alexandr Mróz a Matúš Hadžega.

@

Mail: podcast@klubinvestoru.com

FB: https://www.facebook.com/klubinvestorupraha/

LI: https://www.linkedin.com/company/klubinvestoru/

IG: https://www.instagram.com/ki_praha/

TW: https://twitter.com/klubinvestoru

YT: https://www.youtube.com/channel/UCOm7ceRVGPXVkDJ-WUSW8xA

Popis podcastu

Klub investorů je studentský spolek s třináctiletou historií, který působí už ve třech městech dvou států. Kromě celé řady vzdělávacích akcí a přednášek, vám nyní představujeme náš vlastní podcast! Podcast Klubu investorů vám bude pravidelně přinášet obsah týkající se investování, podnikání a obecně všeho, co se točí kolem businessu! FB CZ: www.facebook.com/klubinvestoru/ FB SVK: www.facebook.com/klubinvestorovba/ LI: www.linkedin.com/company/klubinvestoru/ IG CZ: https://www.instagram.com/ki_brno/ IG SVK: www.instagram.com/ki_bratislava/ YT: www.youtube.com/channel/UCOm7ceRVGPXVkDJ-WUSW8x