Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody 27 - Ako rozmýšľať pri dlhodobom investovaní

Investories

Klub Investorů

Byznys

27 - Ako rozmýšľať pri dlhodobom investovaní

Obrázek epizody 27 - Ako rozmýšľať pri dlhodobom investovaní

Poslechněte si podcast

14. 1. 2022

23 min

Rozdiel medzi tradingom a dlhodobým investovaním pozná každý, kto sa zaujíma o investovanie na akciovom trhu. O tom, ako pristupovať práve k dlhodobému investovaniu sme sa porozprávali s našim hosťom, pánom Jindřichom Pokorom. Vypočujte si náš podcast a dozviete sa ako na to!Epizódu moderuje Zuzana Repková.


Mail: podcast@klubinvestoru.com

FB: https://www.facebook.com/klubinvestorovba/

LI: https://www.linkedin.com/company/klubinvestoru/

IG: https://www.instagram.com/ki_bratislava/

TW: https://twitter.com/klubinvestoru

YT: https://www.youtube.com/channel/UCOm7ceRVGPXVkDJ-WUSW8xA

Popis podcastu

Klub investorů je studentský spolek s třináctiletou historií, který působí už ve třech městech dvou států. Kromě celé řady vzdělávacích akcí a přednášek, vám nyní představujeme náš vlastní podcast! Podcast Klubu investorů vám bude pravidelně přinášet obsah týkající se investování, podnikání a obecně všeho, co se točí kolem businessu! FB CZ: www.facebook.com/klubinvestoru/ FB SVK: www.facebook.com/klubinvestorovba/ LI: www.linkedin.com/company/klubinvestoru/ IG CZ: https://www.instagram.com/ki_brno/ IG SVK: www.instagram.com/ki_bratislava/ YT: www.youtube.com/channel/UCOm7ceRVGPXVkDJ-WUSW8x