
ANKETY: Oblíbené akcie a sektory a proč (ne)sázet na penny stocks
O epizodě podcastu
Společnost CYRRUS pořádala v listopadu velkou on-line investiční konferenci, které se zúčastnili přední domácí tržní experti. V rámci příprav na akci odborníkům položila sérii anketních otázek. Jejich odpovědi vám do konce roku představujeme na Investičním webu. Další dvě ankety cílily na oblíbené akcie či sektory a na to, zda oslovení odborníci "hrají" také firmy, jejichž akcie se obchodují na minimálních nominálních cenách.
Máte oblíbenou akcii, případně sektor?
Investujete do takzvaných penny stocks ?
Radim Krejčí, zakladatel, Portu
Martin Stránský, jednatel, World BTC Business
Štěpán Hájek, analytik, Purple Trading
Radim Dohnal, ekonom
Filip Kejla, investiční stratég, WOOD & Company
Tomáš Pfeiler, portfoliomanažer, CYRRUS
Bohumil Trampota, analytik, Komerční banka
👍Děkujeme, že nás sledujete! Náš další obsah najdete i tady:
➡️ FACEBOOK: https://www.facebook.com/investicniweb.cz
➡️ TWITTER:
✅ https://twitter.com/investicniweb
✅ https://twitter.com/petr_novotny
➡️PODCASTY:
🔊 https://open.spotify.com/show/64nd40VjhHED7RTDFt6Qnl
🔊 https://podcasts.apple.com/cz/podcast/investi%C4%8Dn%C3%ADweb-czs-podcast/id1594824346?fbclid=IwAR1Bfw2H-KtMGHRyepM2YsvmQjD_nCPXu1ilt_ODyP-exCeJx5QeMjj4EVA
(+ další přední podcastové aplikace)
👍🏼 🙏🏼💰💹💶 V současnosti je investování nejschůdnější a nejpravděpodobnější cestou k zajištění na stáří a k ochraně hodnoty majetku. Proto považujeme informace o investování, ekonomice a finanční gramotnosti za důležité. S námi se můžete dozvědět více!
Popis podcastu
Peníze nikdy nespí, ani ty vaše! Dobrý den, vážení posluchači, vítáme vás u podcastů Investičního webu. Nabízíme to nejlepší z našich videí a také původní komentáře a analýzy domácích i zahraničních tržních expertů. Ekonomika, tradiční trhy a alternativy na jednom místě. Podcasty Investičního webu vás provedou šéfredaktorka Michaela Nováková, zástupkyně šéfredaktorky Vendula Pokorná a hlavní editor Andrej Rády.
