Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Z investora rentiérem – jak nebýt cizincem v ráji

Investiční podcast: Cesta rentiéra

Jiří Cimpel

Byznys

Z investora rentiérem – jak nebýt cizincem v ráji

Obrázek epizody Z investora rentiérem – jak nebýt cizincem v ráji

Poslechněte si podcast

2. 5. 2022

59 min

Dnes jsem se zaměřil na citlivé téma, jak se vlastně z podnikatele stát rentiérem? Jak přijmout, že jsem skutečně bohatý, aby to nepoškodilo mou rodinu ani vztahy s lidmi kolem mě? Jsou to zásadní otázky pro všechny budoucí i současné rentiéry a není rozumné brát je na lehkou váhu. --- Veškeré obsažené informace a názory pocházejí nebo jsou založeny na zdrojích, které považujeme za důvěryhodné. Více najdete na https://cimpel.cz/investicni-disclaimer/

Popis podcastu

Český podcast o investicích pro všechny rentiéry a budoucí rentiéry, kteří chtějí pomocí svého majetku dosáhnout finanční nezávislosti a stát se rentiéry. Budu vám přinášet pravidelnou dávku nápadů, tipů a inspirace pro práci s vašimi investicemi. Témata jako etf fondy, investiční nemovitost, akcie, dluhopisy, svěřenský fond, dědictví a investice obecně nám učitě nebudou cizí. Autorem podcastu je Jiří Cimpel, EFP majitel společnosti Cimpel & partneři, kde jako privátní honorovaný investiční poradce pomáhá klientům na jejich cestě k rentě.