Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Kdy jsou akcie v portfoliu (ne)bezpečné

Investiční podcast: Cesta rentiéra

Jiří Cimpel

Byznys

Kdy jsou akcie v portfoliu (ne)bezpečné

Obrázek epizody Kdy jsou akcie v portfoliu (ne)bezpečné

Poslechněte si podcast

9. 5. 2022

44 min

V dnešním díle rozebírám, jak pracovat s akciemi v portfoliu tak, aby nebyly nebezpečným a rizikovým investičním nástrojem, ale naopak bezpečným přístavem pro vaše peníze na cestě k naplnění vašich cílů. Dozvíte se například: ✓ Jak funguje investiční trojúhelník. ✓ Co je to správná alokace. ✓ Jak portfolio správně diverzifikovat. ✓ Jak řídit své investiční emoce. ✓ Jak investiční plán pomáhá dlouhodobým investorům. ✓ Jak si sestavit vlastní investiční plán. --- Veškeré obsažené informace a názory pocházejí nebo jsou založeny na zdrojích, které považujeme za důvěryhodné. Více najdete na https://cimpel.cz/investicni-disclaimer/

Popis podcastu

Český podcast o investicích pro všechny rentiéry a budoucí rentiéry, kteří chtějí pomocí svého majetku dosáhnout finanční nezávislosti a stát se rentiéry. Budu vám přinášet pravidelnou dávku nápadů, tipů a inspirace pro práci s vašimi investicemi. Témata jako etf fondy, investiční nemovitost, akcie, dluhopisy, svěřenský fond, dědictví a investice obecně nám učitě nebudou cizí. Autorem podcastu je Jiří Cimpel, EFP majitel společnosti Cimpel & partneři, kde jako privátní honorovaný investiční poradce pomáhá klientům na jejich cestě k rentě.