Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jsou akcie v bublině?

Investiční podcast: Cesta rentiéra

Jiří Cimpel

Byznys

Jsou akcie v bublině?

Obrázek epizody Jsou akcie v bublině?

Poslechněte si podcast

20. 9. 2021

50 min

O epizodě podcastu

Jsou akcie v bublině a nebo jsme v nových cenových úrovních se kterými můžeme dlouhodobě počítat? Mám nakoupit hned nebo počkat na pokles? To jsou otázky které poslední dobou slýchám stále častěji a v dnešním dílu jsem se pokusil vysvětlit to proč podle mě odpověď na ně není pro vaše investice vůbec důležitá. Probereme proč je investiční plán důležitější než samotné portfolio a jak připravit své investice na případné splasknutí bubliny.
Jsou akcie v bublině, nebo jsme v nových cenových úrovních, se kterými můžeme dlouhodobě počítat? Mám nakoupit hned, nebo počkat na pokles? To jsou otázky, které poslední dobou slýchám stále častěji a v dnešním díle jsem se pokusil vysvětlit, proč podle mě odpověď na ně není pro vaše investice vůbec důležitá. Probereme, proč je investiční plán důležitější než samotné portfolio a jak připravit své investice na případné splasknutí bubliny.