Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jak a kdy investovat do kryptoměn

Investiční podcast: Cesta rentiéra

Jiří Cimpel

Byznys

Jak a kdy investovat do kryptoměn

Obrázek epizody Jak a kdy investovat do kryptoměn

Poslechněte si podcast

1. 3. 2021

58 min

Kryptoměny jsou po loňském nárůstu hodnoty Bitcoinu (BTC) znovu velkým tématem. Proto jsem si pozval odborníka na kryptoaktiva Petra Kulhánka, se kterým jsme probrali v tomto dílu následující témata: 1. Co to jsou vlastně kryptoměny a jak fungují 2. Jaká je praktické využití kryptoměn dnes a jaká je jejich budoucnost 3. Co stojí za raketovým růstem Bitcoinu (BTC) posledních měsíců 4. Jak do kryptoměn investovat (do jakých, jak je v praxi nakoupit a držet, na co si dát pozor) #kryptoměny #cestarentiera #investice #bitcoin

Popis podcastu

Český podcast o investicích pro všechny rentiéry a budoucí rentiéry, kteří chtějí pomocí svého majetku, dosáhnout finanční nezávislosti a stát se rentiéry. Budu Vám přinášet pravidelnou dávku nápadů, tipů a inspirace pro práci s Vašimi investicemi. Témata jako etf fondy, investiční nemovitost, akcie, dluhopisy, svěřenský fond, dědictví a investice obecně nám učitě nebudou cizí. Autorem podcastu je Jiří Cimpel, EFP majitel společnosti Cimpel & partneři, kde jako privátní honorovaný investiční poradce pomáhá klientům na jejich cestě k rentě.