Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Investiční výhledy 5/2022 – proč dluhopisy nefungují

Investiční podcast: Cesta rentiéra

Jiří Cimpel

Byznys

Investiční výhledy 5/2022 – proč dluhopisy nefungují

Obrázek epizody Investiční výhledy 5/2022 – proč dluhopisy nefungují

Poslechněte si podcast

5. 5. 2022

1 hod 3 min

Trhy se každým dnem dynamicky mění a investory nenechávají v klidu spát. V květnových investičních výhledech jsme probrali nejpalčivější témata posledních dní: ✓ Aktuální vývoj na akciových trzích. ✓ Boj proti vysoké inflaci pomocí navyšování úrokových sazeb. ✓ Pohled na finanční trhy v delším časovém úseku. ✓ Proč přestaly fungovat dluhopisy jako protiváha k akciím. ✓ Jaké jsou možné inflační scénáře. ✓ Možné scénáře dopadů válečného konfliktu na rentiérská portfolia. ✓ Společensky odpovědné investování očima zahraničních investorů. Další informace na www.cimpel.cz --- Veškeré obsažené informace a názory pocházejí nebo jsou založeny na zdrojích, které považujeme za důvěryhodné. Více najdete na https://cimpel.cz/investicni-disclaimer/

Popis podcastu

Český podcast o investicích pro všechny rentiéry a budoucí rentiéry, kteří chtějí pomocí svého majetku dosáhnout finanční nezávislosti a stát se rentiéry. Budu vám přinášet pravidelnou dávku nápadů, tipů a inspirace pro práci s vašimi investicemi. Témata jako etf fondy, investiční nemovitost, akcie, dluhopisy, svěřenský fond, dědictví a investice obecně nám učitě nebudou cizí. Autorem podcastu je Jiří Cimpel, EFP majitel společnosti Cimpel & partneři, kde jako privátní honorovaný investiční poradce pomáhá klientům na jejich cestě k rentě.