Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Investiční podcast: Cesta rentiéra

Jiří Cimpel

Byznys

Březnové aktuality z finančních trhů - jak správně investovat v dalších měsících

Play

Poslechněte si podcast

8. 3. 2021

37 min

V dnešním dílu Investičního podcastu Cesta rentiéra jsme s analytikem naší firmy Danem Majstorovićem vyhodnotili vývoj na finančních trzích v posledních týdnech a odpověděli jsme otázky, které nám od našich diváků a posluchačů v minulém měsíci přišli. Probrali jsme následující témata: ✔️Jak si správně vybrat investiční platformu ✔️Co hrozí investorovi při krachu investiční platformy ✔️Je vhodné investovat na jedné platformě nebo raději rozložit investici mezi více investičních platforem ✔️Investovat raději jednorázově a nebo investici rozdělit na více menších vkladů Odkaz na video: https://youtu.be/K9KMfHOJgz8

Popis podcastu

Český podcast o investicích pro všechny rentiéry a budoucí rentiéry, kteří chtějí pomocí svého majetku, dosáhnout finanční nezávislosti a stát se rentiéry. Budu Vám přinášet pravidelnou dávku nápadů, tipů a inspirace pro práci s Vašimi investicemi. Témata jako etf fondy, investiční nemovitost, akcie, dluhopisy, svěřenský fond, dědictví a investice obecně nám učitě nebudou cizí. Autorem podcastu je Jiří Cimpel, EFP majitel společnosti Cimpel & partneři, kde jako privátní honorovaný investiční poradce pomáhá klientům na jejich cestě k rentě.