
Bankovní Fresh #12 - Aktivní klient, poklad hodný velké péče

O epizodě podcastu
Jana Kafková si tentokrát k mikrofonu pozvala Ladu Kičmerovou, šéfku Klientského servisu a Distribuce Partners Banky. Mluvily spolu jednak o tom, že se Banka mílovými
kroky blíží k hranici 100 tisíc klientů, a jednak podle jakých kritérií se vlastně aktivita zákazníka řídí a jak se bude náhled na aktivitu měnit. S tím je totiž úzce spojená provize za péči. A neméně důležité je vědět, kde aktivitu klientů sledovat.
Jana Kafková si tentokrát k mikrofonu pozvala Ladu Kičmerovou, šéfku Klientského servisu a Distribuce Partners Banky. Mluvily spolu jednak o tom, že se Banka mílovými kroky blíží k hranici 100 tisíc klientů, a jednak podle jakých kritérií se vlastně aktivita zákazníka řídí a jak se bude náhled na aktivitu měnit. S tím je totiž úzce spojená provize za péči. A neméně důležité je vědět, kde aktivitu klientů sledovat.
Popis podcastu
Analytici a specialisté na finance a kapitálové trhy z Partners komentují a uvádějí do souvislostí domácí i světové ekonomické dění, které může ovlivnit i vaše peníze. Dozvíte se taky nejžhavější novinky z Partners Banky, s nimiž se dříve nebo později setkáte třeba v naší vychytané mobilní aplikaci. Buďte s námi neustále v obraze.