Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 48: Co dělat pro to, aby se investice staly hlavním zdrojem příjmů poradce?

48: Co dělat pro to, aby se investice staly hlavním zdrojem příjmů poradce?

Obrázek epizody 48: Co dělat pro to, aby se investice staly hlavním zdrojem příjmů poradce?

Poslechněte si podcast

21. 2. 2023

9 min

O epizodě podcastu

Máme tu již 48. epizodu. Tentokrát vás čeká zamyšlení Lukáše Palduse nad tím, jak uspět v placeném investičním poradenství.

Důležité je zvolit si správného partnera! Jaký je rozdíl mezi univerzálním poolem, který nabízí zázemí pro hypotéky, pojištění a investice oproti specialistovi pouze v oblasti investic?

Platí pravidlo, že když dva dělají totéž, není to totéž? V In Investu máme poradce, kteří poskytují svým klientům komplexní poradenství, tedy i pojištění, hypotéky atd. Přesto mají investice stále pod naší značkou. Má to své důvody i velké výhody.

V dnešním díle vám vysvětlím, jak fungují poradci, kteří spolupracují s ININem v oblasti investic a na ostatní produktech spolupracují jinde. Co je vede k tomu, mít byznys rozdělený?
Máme tu již 48. epizodu. Tentokrát vás čeká zamyšlení Lukáše Palduse nad tím, jak uspět v placeném investičním poradenství.   Důležité je zvolit si správného partnera! Jaký je rozdíl mezi univerzálním poolem, který nabízí zázemí pro hypotéky, pojištění a investice oproti specialistovi pouze v oblasti investic?    Platí pravidlo, že když dva dělají totéž, není to totéž? V In Investu máme poradce, kteří poskytují svým klientům komplexní poradenství, tedy i pojištění, hypotéky atd. Přesto mají investice stále pod naší značkou. Má to své důvody i velké výhody.      V dnešním díle vám vysvětlím, jak fungují poradci, kteří spolupracují s ININem v oblasti investic a na ostatní produktech spolupracují jinde. Co je vede k tomu, mít byznys rozdělený?

Popis podcastu

Podcast společnosti In Invest pro finanční profesionály o investicích odborně a přesto srozumitelně. V rámci jednotlivých epizod si bude Lukáš Paldus zvát zástupce poradenských firem a vzdělávacích společností. Dále také jednotlivé úspěšné investiční poradce. Mezi hlavní témata bude určitě patřit provizní vs. placené poradenství, společensky odpovědné investice, kvalita poskytovaných služeb investorům, srovnání se zahraničím na západ od nás a samozřejmě také i legislativní rámec investic. LinkedIn (https://www.linkedin.com/company/in-investments) a Facebook (https://www.facebook.com/ininvest) společnosti In Invest. Právní prohlášení: Společnost upozorňuje, že investování na kapitálových trzích je spojeno s rizikem ztráty a že minulá výkonnost není zárukou budoucích výnosů. Podrobnější informace o rizicích klient vždy obdrží před realizací investice.