Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Investice srozumitelně

In Invest

Byznys

27: Na jaká pravidla nesmíme zapomínat při sestavování portfolia v režimu placeného investičního poradenství?

Obrázek epizody 27: Na jaká pravidla nesmíme zapomínat při sestavování portfolia v režimu placeného investičního poradenství?

Poslechněte si podcast

10. 5. 2022

11 min

V rámci dalšího 10minutového dílu projdeme důležité podmínky pro poskytování kvalitního placeného investičního poradenství. Lukáš se konkrétně zamyslí nad hlavními pravidly a doporučeními, na které je důležité myslet při sestavování investičního portfolia. Čím lze okořenit investiční portfolia a co by mělo být tím nesmrtelným jádrem portfolia? Do jakých regionů investovat, a kterým je lepší se vyhnout? Má smysl snažit se přechytračit index vyspělých trhů MSCI World? Nezapomeneme také osvětlit, kdy je vhodné využít pasivní investiční nástroje a kdy ty aktivní.

Popis podcastu

Podcast společnosti In Invest pro finanční profesionály o investicích odborně a přesto srozumitelně. V rámci jednotlivých epizod si bude Lukáš Paldus zvát zástupce poradenských firem a vzdělávacích společností. Dále také jednotlivé úspěšné investiční poradce. Mezi hlavní témata bude určitě patřit provizní vs. placené poradenství, kvalita poskytovaných služeb investorům, srovnání se zahraničím na západ od nás a samozřejmě také i legislativní rámec investic. LinkedIn (https://www.linkedin.com/company/in-investments)  a Facebook (https://www.facebook.com/ininvest)  společnosti In Invest.