Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 27: Na jaká pravidla nesmíme zapomínat při sestavování portfolia v režimu placeného investičního poradenství?

Investice srozumitelně

In Invest

Byznys

27: Na jaká pravidla nesmíme zapomínat při sestavování portfolia v režimu placeného investičního poradenství?

Obrázek epizody 27: Na jaká pravidla nesmíme zapomínat při sestavování portfolia v režimu placeného investičního poradenství?

Poslechněte si podcast

10. 5. 2022

11 min

V rámci dalšího 10minutového dílu projdeme důležité podmínky pro poskytování kvalitního placeného investičního poradenství. Lukáš se konkrétně zamyslí nad hlavními pravidly a doporučeními, na které je důležité myslet při sestavování investičního portfolia.Čím lze okořenit investiční portfoliaa co by mělo být tím nesmrtelným jádrem portfolia? Do jakých regionů investovat, a kterým je lepší se vyhnout?Má smysl snažit se přechytračit index vyspělých trhů MSCI World?Nezapomeneme také osvětlit, kdy je vhodné využít pasivní investiční nástroje a kdy ty aktivní.