Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Investice srozumitelně

In Invest

Byznys

26: Jak navýšit majetek v poradenském mandátu desetinásobně během pouhých 3 let?

Obrázek epizody 26: Jak navýšit majetek v poradenském mandátu desetinásobně během pouhých 3 let?

Poslechněte si podcast

3. 5. 2022

28 min

Vítejte u dalšího podcastu Investice srozumitelně. Lukáš Paldus si v rámci tohoto dílu povídal sHonzou Sušánkou, který má vlastní poradenskou společnostSušánka & partneři. Specializuje se na investice pro klienty s investičním majetkem přesahující hodnotu 1 000 000 dolarů. Aktuálně má v poradenském mandátu ¼ miliardy korun. Hlavní otázky směřovaly k tomu, jak se firmě podařilo během pár let narůst z 20 milionů korun v AUA na 200 milionů korun.

Na co jsem se ptal:
  • Proč vaši klienti preferují přímou fakturaci s DPH při sestavení investičního plánu?
  • Jakým způsobem klient platí za dlouhodobou péči?
  • Jak se daří posilovat vztah mezi klientem a poradenskou firmou?
  • Proč prodej produktu a schovávání se za něj nikdy nezajistí pevný vztah s klientem?
  • Individuální přístup ke klientovi vs. standardizace poradenského procesu.
  • Otevírání investičních účtů na západ od nás jako důležité téma roku 2022.

Popis podcastu

Podcast společnosti In Invest pro finanční profesionály o investicích odborně a přesto srozumitelně. V rámci jednotlivých epizod si bude Lukáš Paldus zvát zástupce poradenských firem a vzdělávacích společností. Dále také jednotlivé úspěšné investiční poradce. Mezi hlavní témata bude určitě patřit provizní vs. placené poradenství, společensky odpovědné investice, kvalita poskytovaných služeb investorům, srovnání se zahraničím na západ od nás a samozřejmě také i legislativní rámec investic. LinkedIn (https://www.linkedin.com/company/in-investments) a Facebook (https://www.facebook.com/ininvest) společnosti In Invest. Právní prohlášení: Společnost upozorňuje, že investování na kapitálových trzích je spojeno s rizikem ztráty a že minulá výkonnost není zárukou budoucích výnosů. Podrobnější informace o rizicích klient vždy obdrží před realizací investice.