Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Návrhářka Ruden: Politici mají v oblékání rezervy. To, jak působí vizuálně, je kolikrát důležitější, než co je řečeno

Interview rádia ZET

Rádio Zet

Společnost

Návrhářka Ruden: Politici mají v oblékání rezervy. To, jak působí vizuálně, je kolikrát důležitější, než co je řečeno

Obrázek epizody Návrhářka Ruden: Politici mají v oblékání rezervy. To, jak působí vizuálně, je kolikrát důležitější, než co je řečeno

Poslechněte si podcast

10. 9. 2021

15 min

O epizodě podcastu

Pokud si člověk neví rady s tím, jak se správně obléct, neměl by váhat poradit se s odborníkem. Nedostatky v tomto směru jsou časté podle módní návrhářky Natali Ruden i třeba mezi politiky. „Rozhodně je potřeba mít v této oblasti kvalifikovaný personál. To, jak působí vizuálně, je kolikrát mnohem důležitější, než co je řečeno,“ upozorňuje Ruden.
Zařídit si kvalitní šatník je přitom podle návrhářky možné i v obchodních řetězcích. Není nutné nakupovat v luxusních obchodech. Ruden se klienty snaží oslovit především pořádáním show, kterých dělá několik za rok. Každá z nich je něčím originální a na každou připraví okolo 50 nových modelů.

O inspiraci přitom nemá podle svých slov nouzi. „Možná je to talent, přichází sama od sebe. Nikdy jsem s tím neměla problém. Inspirace je múza,“ říká Ruden, která byla hostem v Interview Hany Vítkové na Rádiu Z. Důležité při tom je, aby bylo na první pohled poznat, že daný model je od toho kterého návrháře. Důležité je také dodržovat dress code. „Pokud je akce po páté hodině, tak jsou vhodné koktejlové šaty nebo společenská róba. Možné jsou otevřená ramena,“ vysvětluje návrhářka, která pochází z Ukrajiny „V České republice jsem kvůli lásce,“ dodává. Na vysoké škole vdala za svého spolužáka.

Hostem v Interview Hany Vítkové byla módní návrhářka Natali Ruden. Poslechněte si záznam rozhovoru.