Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Petříček: Žalobou k evropskému soudu se dřív dozvíme, jestli je premiér ve střetu zájmů, nebo není

Petříček: Žalobou k evropskému soudu se dřív dozvíme, jestli je premiér ve střetu zájmů, nebo není

Obrázek epizody Petříček: Žalobou k evropskému soudu se dřív dozvíme, jestli je premiér ve střetu zájmů, nebo není

Poslechněte si podcast

12. 2. 2020

25 min

Proč Česko žaluje Evropskou komisi kvůli neproplacení dotací pro Agrofert? Podle ministra zahraničí a místopředsedy ČSSD Tomáše Petříčka je to kvůli ochraně českých zájmů. Navíc by Evropský soudní dvůr mohl konečně udělat tečku ve sporu, jestli premiér je, nebo není ve střetu zájmů.

Popis podcastu

Rozhovor s významnou osobností o tématech, která rezonují doma i ve světě.

Všechny díly podcastu Interview Plus můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .