Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Je na místě očekávat, že se Jourová dostane na post místopředsedkyně Evropské komise, odhaduje znalec Bruselu

Je na místě očekávat, že se Jourová dostane na post místopředsedkyně Evropské komise, odhaduje znalec Bruselu

Obrázek epizody Je na místě očekávat, že se Jourová dostane na post místopředsedkyně Evropské komise, odhaduje znalec Bruselu

Poslechněte si podcast

26. 7. 2019

25 min

Po týdnech dohadů je jasno. Vláda rozhodla o nominaci Věry Jourové na místo eurokomisařky Evropské komise (EK). Česko pak chce usilovat o co nejsilnější a nejprestižnější portfolio. Podle bývalého novináře Karla Bartáka, který se v evropských strukturách pohybuje řadu let, ale může Česko na strukturální fondy a kohezní politiku zapomenout.

Popis podcastu

Rozhovor s významnou osobností o tématech, která rezonují doma i ve světě.

Všechny díly podcastu Interview Plus můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .