Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Varga: Orbán o míru jen mluví, ale chce výhody EU a NATO

Interview Plus

Český rozhlas

Zpravodajství

Varga: Orbán o míru jen mluví, ale chce výhody EU a NATO

Obrázek epizody Varga: Orbán o míru jen mluví, ale chce výhody EU a NATO

Poslechněte si podcast

10. 7. 2024

25 min

O epizodě podcastu

Orbán a Putin nebo Západ a Evropa, říká před víkendovými maďarskými volbami hlavní kandidát opozice a protivník premiéra Orbána. Ke komu se maďarští voliči přikloní? Uvěří premiéru Orbánovi, který naznačuje, že válka na Ukrajině se Maďarska netýká?
Maďarský premiér Viktor Orbán se bez jakýchkoli konzultací s evropskými partnery vydal na misi, která má podle něj za cíl dosáhnout míru na Ukrajině. „Neustále opakuje, že chce mír, ale to dělá už od roku 2022 a začátku otevřené ruské invaze. Vyhrál s tím parlamentní volby a v tom také pokračuje. Jsem překvapen, že je to pro západní politiky nějaké překvapení,“ poznamenává maďarský bohemista a bývalý diplomat György Varga.Všechny díly podcastu Interview Plus můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.