Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Žijeme v historických okamžicích, říká předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová

Žijeme v historických okamžicích, říká předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová

Obrázek epizody Žijeme v historických okamžicích, říká předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová

Poslechněte si podcast

6. 6. 2022

21 min

O epizodě podcastu

„Musíme si být vědomi toho, že jsme se asi potřebovali vrátit nohama na zem a oběma krizemi, kde jedna následuje druhou, se vrátit k tomu, co je v našich životech opravdu důležité,” myslí si host Interview Martina Kováře na Rádiu ZET Markéta Pekarová Adamová. Tím nejdůležitějším jsou pro ni vztahy.
Podle Pekarové Adamové je to znát i ve společnosti, když jsou vztahy zdravé a máte se o koho opřít. „Čelíme velkým výzvám, ale myslím si, že každá výzva je zároveň i příležitostí, jakkoli to zní jako klišé. Měli bychom se snažit dostat to do svých myslí a aspoň občas věci takto nahlédnout,” nabádá. Zmiňuje, že i v minulosti jsme řešili obrovské výzvy a že jsme v nich obstáli.

„Jsem optimistická, byť doba a věci, které řešíme, jsou velmi pesimistické a nejsou vůbec jednoduché. Myslím ale, že si to všichni uvědomují, že vidí, že kdybychom si ještě před půl rokem řekli: Bude tady válka, do Česka přijdou statisíce uprchlíků a my budeme schopni se o ně postarat, že by tomu asi málokdo věřil. A teď je to realita všedního dne. Všem za to patří obrovský dík,” uzavírá předsedkyně TOP 09.

Poslechněte si celé Interview Martina Kováře:

Popis podcastu

Rozhovor na aktuální téma. Na Rádiu ZET.