Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Místo toho, aby vláda věci diskutovala, tak pálí od boku jako kovboj v Texasu, říká předseda ČMKOS Josef Středula

Interview Martina Kováře

Rádio Zet

Společnost

Místo toho, aby vláda věci diskutovala, tak pálí od boku jako kovboj v Texasu, říká předseda ČMKOS Josef Středula

Obrázek epizody Místo toho, aby vláda věci diskutovala, tak pálí od boku jako kovboj v Texasu, říká předseda ČMKOS Josef Středula

Poslechněte si podcast

2. 3. 2021

20 min

O epizodě podcastu

V láda se rozhodla uzavřít závodní jídelny. Z ákaz stravování netrval ani den. Sdružení provozovatelů zaměstnaneckých stravovacích zařízení nebo odbory to veřejně kritizovali s tím, že nařízení kabinetu nepovažují  za dobře promyšlená. Podle nich zodpovědně dbají v jídelnách na dodržování hygienických pravidel a jsou to tedy bezpečná místa ke konzumaci jídla.

Pandemie covidu-19 v České republice sílí. V rámci protikoronavirových nařízení se uzavřely i jídelny pro zaměstnance. To způsobilo další vlnu nespokojenosti zejména se strany odborářů. “Vládní opatření vyvolávají chaos a nedůvěru...,” to si myslí předseda ČMKOS Josef Středula. Co přesně stojí za tím, že vláda jídelny znovu otevřela? Celý rozhovor si můžete poslechnout zde: