Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Místo toho, aby vláda věci diskutovala, tak pálí od boku jako kovboj v Texasu, říká předseda ČMKOS Josef Středula

Interview Martina Kováře

Rádio Z

Společnost

Místo toho, aby vláda věci diskutovala, tak pálí od boku jako kovboj v Texasu, říká předseda ČMKOS Josef Středula

Obrázek epizody Místo toho, aby vláda věci diskutovala, tak pálí od boku jako kovboj v Texasu, říká předseda ČMKOS Josef Středula

Poslechněte si podcast

2. 3. 2021

20 min

O epizodě podcastu

Vláda se rozhodla uzavřít závodní jídelny. Zákaz stravování netrval ani den. Sdružení provozovatelů zaměstnaneckých stravovacích zařízení nebo odbory to veřejně kritizovali s tím, že nařízení kabinetu nepovažují  za dobře promyšlená. Podle nich zodpovědně dbají v jídelnách na dodržování hygienických pravidel a jsou to tedy bezpečná místa ke konzumaci jídla.  

Pandemie covidu-19 v České republice sílí. V rámci protikoronavirových nařízení se uzavřely i jídelny pro zaměstnance. To způsobilo další vlnu nespokojenosti zejména se strany odborářů. “Vládní opatření vyvolávají chaos a nedůvěru...,” to si myslí předseda ČMKOS Josef Středula. Co přesně stojí za tím, že vláda jídelny znovu otevřela? Celý rozhovor si můžete poslechnout zde: 


Popis podcastu

Rozhovor na aktuální téma. Na rádiu Z.