Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Insider #94 - Maláčová vs. Juchelka

Insider

Tomáš Jirsa a Michal Půr

Společnost

Insider #94 - Maláčová vs. Juchelka

Obrázek epizody Insider #94 - Maláčová vs. Juchelka

Poslechněte si podcast

24. 9. 2021

53 min

Duel o ministerstvo práce a sociálních věcí v Insideru. Debatovat přišli vládní koaliční partneři za ČSSD a hnutí ANO. Pozvání přijali ministryně Jana Maláčová a poslanec Aleš Juchelka. 

Vyjednává hnutí ANO s ODS o povolební koalic? Jak probíhají vyhrocená jednání vlády s premiérem Babišem? Vnímá Jana Maláčová Green deal jako problém? Jaké daně by ČSSD po volbách zvýšila? Jak dlouho po volbách bude ještě vládnout současná vláda? To a mnohem víc jsme řešili v Insideru #94. Moderují Tomáš Jirsa a Michal Půr. 

Oba dva hosté kandidují v letošních volbách do Poslanecké sněmovny. Jana Maláčová vede kandidátku ČSSD v Praze, Aleš Juchelka obhajuje poslanecký mandát za hnutí ANO v Moravskoslezském kraji. 

CELÝ DÍL NAJDETE NA PATREONU - https://patreon.com/insiderpodcast

Děkujeme partnerům 4. sezony podcastu Insider: advokátní kanceláři ROWAN LEGAL, společnosti young_block a vinařství Johann W. 

Popis podcastu

Nejvlivnější český podcast. Rozhovory nejen o aktuálních tématech s hosty, kteří mají co říct. Uvádějí Tomáš Jirsa a Michal Půr.