Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Insider

Tomáš Jirsa a Michal Půr

Společnost

Insider #79 - Hana Lipovská

Play

Poslechněte si podcast

10. 6. 2021

1 hod 4 min

Hostem podcastu Insider je členka Rady České televize, ekonomka Hana Lipovská.

Hana Lipovská stojí v čele kritiků generálního ředitele České televize. V unikátním dvouhodinovém rozhovoru v nejnovějším dílu podcastu Insider říká, že by v současnosti hlasovala pro odvolání Petra Dvořáka, ale netvrdí, že to bude právě ona, kdo ho navrhne. „Dostali jsme se do stavu, kdy poukázání na rozpor se zákonem vede okamžitě ke křiku o balkanizaci, maďarské cestě a podobně,“ říká.

Je zpravodajství ČT vyvážené? Jaké je role Jany Bobošíková? Jak spor kolem televize vyřešit? A proč by šla na demonstraci proti své osobě? Budou se zvyšovat poplatky? To a mnohem více se dozvíte v historicky nejdelším podcastu Insider. Moderují Tomáš Jirsa a Michal Půr. 

Celý díl najdete na našem Patreonu - www.patreon.com/insiderpodcast

Support the show (https://mailchi.mp/c1ffa0db4436/insider)

Popis podcastu

Nejvlivnější český podcast. Rozhovory nejen o aktuálních tématech s hosty, kteří mají co říct. Uvádějí Tomáš Jirsa a Michal Půr.