Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Pytlíkov aktuálně

Norbert Lichy, Jiri Sedlacek, Vladimir Mraz

Zábava

#37 Nadstrážmistr Dušinka je připraven střílet! Respirátory se prostě nosit musí!

Play

Poslechněte si podcast

11. 3. 2021

4 min

Kariéristický nadstrážmistr Dušinka jen plní rozkazy! Kdo se rozeběhne je vinen, dejte si pozor! Rozkaz je rozkaz a kapitán má vždycky pravdu! Jaké zásahy chystá proti lidem, kteří nenosí roušky? Kdo sídlí v těle dobrého policajta? Má nadstrážmistr Dušinka problém s rozdvojenou osobností? Vezme si uniformu a je někdo úplně jiný! Komici Norbert Lichý a Jiří Sedláček v projektu Pytlíkov aktuálně, navazující na animovaný seriál Pytlíkov, známý z vysílání České televize. Koukat můžete i na televizi SEZNAM či YOUTUBE kanál "ifilmcz"

Popis podcastu

Komici Norbert Lichý a Jiří Sedláček v nové komediální show, navazující na seriál Pytlíkov, vysílaný v České televizi. Reakce na reálné zprávy z politického a společenského života. Skvělý vyšetřovací tým a investigativní novinařina, to jsou devízy zábavného kanálu iFILMcz comedy. Nekorekní, polohrubá zábava i v obraze na www.ifilm.cz https://www.youtube.com/channel/UCo-KxRLhLqr3i1IYPr2IPaQ