Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 61: Tomáš Rusňák: Nárůst cen nemovitostí nezastavila ani pandemie Covidu

Hypotécast

Hypotécast

Byznys

61: Tomáš Rusňák: Nárůst cen nemovitostí nezastavila ani pandemie Covidu

Obrázek epizody 61: Tomáš Rusňák: Nárůst cen nemovitostí nezastavila ani pandemie Covidu

Poslechněte si podcast

9. 3. 2021

23 min

O epizodě podcastu

V této sólo epizodě se podíváme na růst cen nemovitostí, a co si o tom myslím. Jak to bylo v jednotlivých čtvrtletích roku 2020? Kde nemovitosti zaznamenaly největší růst a naopak pokles? Jak to bude probíhat v tomto roce? Potkává se teď nabídka s poptávkou? Více informací o hypotékách najdete na: www.tomasrusnak.cz (http://www.tomasrusnak.cz/)
V této sólo epizodě se podíváme na růst cen nemovitostí, a co si o tom myslím. Jak to bylo v jednotlivých čtvrtletích roku 2020? Kde nemovitosti zaznamenaly největší růst a naopak pokles? Jak to bude probíhat v tomto roce? Potkává se teď nabídka s poptávkou?

Více informací o hypotékách najdete na:www.tomasrusnak.cz

Popis podcastu

Hypotéky, reality, investice do nemovitostí. Krátce a výstižně o hypotékách a investování vám povypráví Tomáš Rusňák, který je hypotečním specialistou a ve financích se pohybuje už deset let. Zaměřuje se především na realizaci hypoték a právě o nich vás informuje v tomto podcastu. Tomáš je silný ve vyhledávání řešení u lidí, kde je to zdánlivě neřešitelné. Za svou karieru zprostředkoval úvěry za více než 1 miliardu Kč. Zajímá vás, na co všechno si dát pozor při vyřizování hypotečního úvěru? Jak na něj dosáhnete vzhledem ke stále přísnějším regulím? Chcete slyšet reálné příběhy z Tomášovi praxe? V tom případě odebírejte tento podcast a nic ze světa hypoték už vám neuteče.