Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 60: Martin Románek: Nemovitost byste si měli řádně prověřit předtím, než ji navštívíte

Hypotécast

Hypotécast

Byznys

60: Martin Románek: Nemovitost byste si měli řádně prověřit předtím, než ji navštívíte

Obrázek epizody 60: Martin Románek: Nemovitost byste si měli řádně prověřit předtím, než ji navštívíte

Poslechněte si podcast

2. 3. 2021

40 min

V dnešní epizodě se podíváme na vývoj realitního trhu s velmi dobrým realitním makléřem, Martinem Románkem. Martin má za sebou dlouholetou, úspěšnou kariéru v korporátu a v jednom okamžiku se musel rozhodnout, co bude dělat. Jak se dostal k práci realitního makléře? Co ho na realitním trhu nejvíc baví? Jak vnímá aktuální realitní trh v ČR? Proč jsou nyní ceny nemovitostí tak vysoké? Jaké existují praktiky a triky makléřů? Jak poznat férovou cenu?

Popis podcastu

Hypotéky, reality, investice do nemovitostí. Krátce a výstižně o hypotékách a investování vám povypráví Tomáš Rusňák, který je hypotečním specialistou a ve financích se pohybuje už deset let. Zaměřuje se především na realizaci hypoték a právě o nich vás informuje v tomto podcastu. Tomáš je silný ve vyhledávání řešení u lidí, kde je to zdánlivě neřešitelné. Za svou karieru zprostředkoval úvěry za více než 750 milionů Kč. Zajímá vás, na co všechno si dát pozor při vyřizování hypotečního úvěru? Jak na něj dosáhnete vzhledem ke stále přísnějším regulím? Chcete slyšet reálné příběhy z Tomášovi praxe? V tom případě odebírejte tento podcast a nic ze světa hypoték už vám neuteče.