Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 60: Martin Románek: Nemovitost byste si měli řádně prověřit předtím, než ji navštívíte

Hypotécast

Hypotécast

Byznys

60: Martin Románek: Nemovitost byste si měli řádně prověřit předtím, než ji navštívíte

Obrázek epizody 60: Martin Románek: Nemovitost byste si měli řádně prověřit předtím, než ji navštívíte

Poslechněte si podcast

2. 3. 2021

40 min

O epizodě podcastu

V dnešní epizodě se podíváme na vývoj realitního trhu s velmi dobrým realitním makléřem, Martinem Románkem. Martin má za sebou dlouholetou, úspěšnou kariéru v korporátu a v jednom okamžiku se musel rozhodnout, co bude dělat. Jak se dostal k práci realitního makléře? Co ho na realitním trhu nejvíc baví? Jak vnímá aktuální realitní trh v ČR? Proč jsou nyní ceny nemovitostí tak vysoké? Jaké existují praktiky a triky makléřů? Jak poznat férovou cenu?
V dnešní epizodě se podíváme na vývoj realitního trhu s velmi dobrým realitním makléřem, Martinem Románkem. Martin má za sebou dlouholetou, úspěšnou kariéru v korporátu. Dozvíte se, jak se dostal k práci realitního makléře. Co ho na realitním trhu nejvíc baví. Jak vnímá aktuální realitní trh v ČR. Proč jsou nyní ceny nemovitostí tak vysoké. Jaké existují praktiky a triky makléřů a jak poznat férovou cenu.

Více informací o hypotékách najdete nawww.tomasrusnak.cz

Popis podcastu

Hypotéky, reality, investice do nemovitostí. Krátce a výstižně o hypotékách a investování vám povypráví Tomáš Rusňák, který je hypotečním specialistou a ve financích se pohybuje už deset let. Zaměřuje se především na realizaci hypoték a právě o nich vás informuje v tomto podcastu. Tomáš je silný ve vyhledávání řešení u lidí, kde je to zdánlivě neřešitelné. Za svou karieru zprostředkoval úvěry za více než 1 miliardu Kč. Zajímá vás, na co všechno si dát pozor při vyřizování hypotečního úvěru? Jak na něj dosáhnete vzhledem ke stále přísnějším regulím? Chcete slyšet reálné příběhy z Tomášovi praxe? V tom případě odebírejte tento podcast a nic ze světa hypoték už vám neuteče.