Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Hypotécast

Hypotécast

Byznys

143: Tomáš Rusňák: Financování výstavby rodinného domu

Obrázek epizody 143: Tomáš Rusňák: Financování výstavby rodinného domu

Poslechněte si podcast

6. 10. 2022

17 min

V této epizodě se budeme zabývat financováním výstavby rodinného domu. Hypotéka na stavbu domu představuje pro řadu žadatelů poměrně velkou výzvu. Nestačí jen požádat banku, předložit potřebné doklady a půjčku vyčerpat. Pokud podceníte proces výstavby nemovitosti nebo možné vícenáklady, může vás to stát spoustu peněz. Pojďme se tedy podívat, na co si dát u hypotéky na výstavbu rodinného domu pozor.

Uslyšíte odpovědi na tyto otázky:
Co potřebujete k žádosti o hypotéku na stavbu?
Jak postupovat, když už pozemek máte?
Jak postupovat, když pozemek potřebujete koupit?
Jak je to s čerpáním hypotéky na výstavbu?
Co všechno musíte doložit bance?
Jaká úskalí na vás čekají?


Pokud se chcete dozvědět o hypotékách více, přejděte na můj web www.tomasrusnak.cz

Popis podcastu

Hypotéky, reality, investice do nemovitostí. Krátce a výstižně o hypotékách a investování vám povypráví Tomáš Rusňák, který je hypotečním specialistou a ve financích se pohybuje už deset let. Zaměřuje se především na realizaci hypoték a právě o nich vás informuje v tomto podcastu. Tomáš je silný ve vyhledávání řešení u lidí, kde je to zdánlivě neřešitelné. Za svou karieru zprostředkoval úvěry za více než 750 milionů Kč. Zajímá vás, na co všechno si dát pozor při vyřizování hypotečního úvěru? Jak na něj dosáhnete vzhledem ke stále přísnějším regulím? Chcete slyšet reálné příběhy z Tomášovi praxe? V tom případě odebírejte tento podcast a nic ze světa hypoték už vám neuteče.