Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Vymře jednou lidstvo?

Play

Poslechněte si podcast

21. 10. 2019

01:53

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda ani Jakuba Koháka Posloucháte Evropu 2 startuje nový týden s Jakubem kohákem měli jsme tu vzkaz co nás čeká dnes a Respekt z čeho ty budeš hledat to model a těžit to nadpřirozeno které odpovídá na otázky Já jsem našel shodou okolností v několika svých uniformách Protože samozřejmě prošel mnoha armád Našel jsem představ si to ve své čínské uniformě v uniformě mosadu a v uniformě uniforma americké Představ si z čistírny potvrzení o vyčištění těch mých Liborem a vůbec příslušenství že je tady třeba třeba to je výložky to je to je vložka do bot no a tak dále a tak dále takže prostě z toho jak je Ty budeš jako všímat stupeň vstupy v podbřišku a čistoty a z toho rozestavení já všechno vyšlojsem zvědav jestli se to bude hodit i Patrikovi Protože Patrik se ptá Myslíš si že jednou vymře lidstvo Tak to je přímo 2 těžká otázka vážná odpověď je vlastně dvě možnosti jsou dvě a nebo je tam takhle jsou dvě takové ještě pod variantou buď že buď ne že nevím že ne nebo ano vím že A ta podveden ta je Ano vím že ale ale teď pozor jistí jedinci někde tak nějak přežiji ale nevím jestli to bylo úplně lidi No a hlavně nemůžeš říct kde to bude tak protože tam máme domluvenou adresu dobře prozradila 12