Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Věří Jakub v posmrtný život?

Play

Poslechněte si podcast

7. 11. 2019

01:51

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka je listopad Posloucháte Evropu 2 a dá se říct že i ta témata jsou taková jako dušičková tak vole to logicky týden po také pořád to přichází a Láďa totiž se ptá Jakube tebe Jestli věříš v posmrtný život v tuto chvíli a ty to dobře víš že jsi prostě které si postavili jsme všichni se postavil jako těch 15 dnů co máš na předloktí levé ruky že tak ano kolem těch 8629 teď už 30 nezapomeň tady na nohy kolem třiceti samozřejmě poslední život že jsi měl věřím samozřejmě Samozřejmě je to tak je to dokázané že to je u různých vyvolávači duchu ty zaříkávači ty jsou schopni komunikovat s našimi minulými já že kolikrát jsi mě rozpomene že bojoval u Kresčaku že nebo podepsala Zlatou bulu sicilskou na mnichovskou dohodu No nebo že já nevím pekl koláče ve starém římě že ne prostě to existuje teď jde ovšem samozřejmě to já jsem se choval i v tom životě že A kdo co se pak přemění protože na tom hodně záleží jaký jsi byl totálně zbil dobrý budeš třeba z domu člověk nebo říct jí nějaká řekneme nějaká nějaký tvor třeba Kůň nebo maso nebo nosorožec motýlek Ty jsi Zlobil tak je třeba z tebe kámen nebo nebo Bahno Mnichovské dohodě se vydá člověk vím jak sis to samozřejmě