Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Ve kterém roce porazí Sparta Slavii?

Play

Poslechněte si podcast

24. 9. 2019

01:57

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

vězni náhrada jakoby které patří k této rubrice která se objevuje pravidelně každých 24 hodin během pracovních dnů na Evropě 2 Je to nádherné jsou to naše sakrálního pan A jak vám Byla jsi úplně jiný ale ty ukážeme až po roce 2023 to odpoledne v úterý tady je otázka pro Jakuba která přišla na gram ale on se ptá V kterém roce porazí sparta-slavia alane ty kluku Sparta Slavia porazila již nepočítaně krát to jsou stovky utkání které Sparta zvítězila na Slavii třeba že toto derby bylo 294 to tak milé že stovky vlastně de facto nelze tak jako že budeme brát v potaz všechna utkání ve všech sportech to znamená vodní pólo kvůli někoho střelba kuličky Carling Hokej já si myslím že onsala napsal na budoucnost Samozřejmě je tam mnohem víc No krásně bedlivě to spát je jeho sparťané jsme vedli ale tak nějak prostě jsme si řekli že necháme vyniknout vaší tým tuto chvíli chvíli my jsme na vzestupu jdeme nahoru a my všichni víme že to skončí jedno tak jak to má skončit protože Sparta je ten jeden nejlepší tým a mistr mistr může skončit v lize e63s to je to město