Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Proč znamená kosočtverec dámské pohlaví?

Play

Poslechněte si podcast

12. 11. 2019

01:33

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka ty zvuky předznamenala že je tu jsem tady a jsem naladěn až se nebojím říct tak jako svatosvatě no aby sis je to je dobře že jsi svatosvatě nastaven xrange v otázce Dá se David Proč znamená kosočtverec ženské pohlaví Ano to je zásadní otázka všehomíra On totiž původně svět vůbec jako jako vlastně neznámého neznáme ale to co jsme schopni dohlédnout byl ve tvaru kosočtverce když tady Mayové a staří starý prezident ani oni používali kosočtverec ve svých malbách a jak jistě víme z těch úplný starších zjeveních a malbách těch nejstarších prapředků se zjevuje co si co si létalo jakoby z vesmíru takové ty takové ty Vesmírné lodě ženské pohlaví je z vesmíru To jsou ty kosmické lodě ženské pohlaví má úplně jiný tvar Jaký je to amébní a v ní Lysou uhlí kosodélník