Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Proč musí člověk umřít?

Play

Poslechněte si podcast

6. 11. 2019

02:21

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka ve středu na Evropě 2 ve hvězdné radě Dobrý den dobrý den ve středu a pozor zároveň ve střehu Ano ano já říkám Můj kolega pan Dočolomanský ve filmu Adéla ještě nevečeřela kdy ve střehu Vy jste byli dočolomanským kolegové Ano myslím že kolegové herci první velikosti ženatý Dočolomanský Vinklář Pepíček Bláha Větrovec litr proč ne ale hlavně já jako malinké já jsem to poslouchala vždycky tam říkal že vždy ve středu a vždy vždy ve středu a on byl ve střehu potom takže pozor přátelé Já jsem ve střehu Simona se na Instagramu Evropy 2 ptá proč musí člověk umříttaková taková až vlastně až taková otázka jdoucí za Bytí a vědomí naprosté většiny abys mi to banální Proč musí umřít No proč musí z hlediska fyzického a tak to jasné že dochází k opotřebování lednička tak řekněme k nějakému jakoby dožití věcí ovšem proč to tak je Já myslím že ta otázka zní proč to tak jako tady jsem Ano přesně už to není samo obnovitelné jako třeba já nevím třeba jako prší že ano tak naprší a uschne se to odpaří a zase prší to je furt dokola a teď stále že nemizí tetanus protože by si představíš význam toho jakoby deště Ano a význam nějakých lidíNo to je pravda teprve Nicméně proč to tak je proč to tak je ono je to zařízeno pojmy dobře je to zařízeno proto že ano že je správně Libor Tady se u některých že ano vybraných jedinců ten vlastně konec že nějakým způsobem tak jako svým způsobem že je logickým vyústěním