Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Proč mě nikdo nechce vždyť nejsme ošklivý?

Play

Poslechněte si podcast

19. 9. 2019

01:40

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka jak je to s námi dobré ráno dobré ráno Dobrý den odpoledne večer podvečer noc prostě kdo nás jak poslouchá Já totiž počítám s tím že nastoupí i třeba já nevím eskymáci kosmonautiky kosmonautiky třeba Vietnamci možná se bude hodit odpověď na tuto otázku Nemyslím si ale že to psal Vietnamec nebo Vietnamka nebo proč mě žádná holka nechce Nepíšu to já nemyslím si že jsem ošklivý co mám dělat pro opakproč ho nechce no tam samozřejmě jestli se samozřejmě prostředí kdy jsou vůbec ženy to je otázka zásadní že pokud tam není nějaká vyloženě nějaká indispozice Jaká zásadní vozy my víme pokud ta indispozice Tam je nějaká chlap je že na toto ženy přehlížejí to jsou to v pořádku Oni jsou spíš takové orientovány na ten nic a na to Já zrovna to doufám že pokud tam je nějaká opravdu osoba stejného charakteru tak se ptám se v prostředí kde jsou ženy Rozhlédni se ano a pokud samozřejmě tam nějaké jsou v lednici ten nejslabší kurz