Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Prdí taky hadi?

Play

Poslechněte si podcast

17. 10. 2019

1 min

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka čtvrteční hvězda je připravená nemá smysl cestovat Jakuba protože všichni dobře znáte navíc Víte že je vždy přesný vždy při věci a navíc v odpověď na úplně cokoliv petrucci 12 se ptá jestli prdí hadi já děkuji za ta superlativa který Myslím nezahrnul až jsem se za tunu samozřejmě a teto všetečné až filozofická otázka zdali hadi trpí nadýmáním neboli meteority plynatosti 200už jsem viděl Zlatého Hada Dia o čem vyloženě jestli je doprovázen a život takovým tím nádherným zvukem samozřejmě Já jsem kdysi s přáteli tak jako by udělal stupnici samozřejmě těchto překrásných jenom jako melodii a samozřejmě začalo to vše Pepča Čeněk břeněk že ano Ruprecht Rumburak samozřejmě maximální maximální je jako když se trhá prostěradlo zase ten zvuk Ano nejhorší takže hadi prdy takže Samozřejmě pokud je had zavolej na prostěradle

Popis podcastu

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.