Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Podle čeho vybrat dceři koně?

Play

Poslechněte si podcast

27. 9. 2019

01:29

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka je páteční vydání hvězdné rady Děkujeme za všechny dotazy Jakub Kohák ve studiu je připraven naladěn A jak se to říká parkovné mám zaparkované zaplacení Michal se ptám Ano podle čeho vybrat koně na co mám koukat ale ale to jsou ty dotazy to už je opravdu jako docentura to je podle čeho vybrat koně to už jestránku šlechty jestli to není houpací kůň tak jako já to chápeš ty no asi to bude zřejmě nějak jako že to jako živoucí zvířat že to budeš mít volno v prostředí úřad v symbolické kůň Jenom si musím policii a toho No tak hlavně aby měl toho že jo hoblované sedlo že aby jsi schopná sedlo teda nepil do zadku ten jak se to řekne třísku a pokud je to samozřejmě živých u tak bych samozřejmě dával pozor na to aby bylo hoblované sedlo že aby jsi se na východ do zadku přijdu domů