Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Mám tušení, že můj kluk je gay. Co mám dělat?

Play

Poslechněte si podcast

18. 10. 2019

02:15

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka a můžeme konečně rozlišit co ti ta exotická tanečnice na ten vzkaz ze kterého tenhle týden jsi věděl tak co ti tam napsala takhle já samozřejmě to stát s chrtem psáno dávnou řeči dávných lidí že A já jsem z toho rozluštil jenom tady ten konec handed víc jsem z toho nepochopil a od té doby už jsem tajemnou usage nikdy nespatřil také to je novela jsem jmenoval já přesně nevím už si nevzpomínám si to přece o dlouhé tak nic nečekal že tomu se až může být tak jdeme k další otázce Doufám že odpověď nalezené v tom vzkazu od pana masáže Podívej se podívej se jenom na ten sklon toho písma Ano nenaznačuje to bravurní bravurní chtíčtaktéž tam je až Řekl bych Osudové chtít Buď rád že jsi musela že neviděl Otázka zní ptá se Nikol a Mám takové tušení že Můj kluk je teplý co mám dělat tak ono samozřejmě to by jsi dělala Já bych byl naopak spokojen že s touto informaci s tímto faktem ono blíží se nám zima že přece jenom ten otop to není zadarmo že ono to půjde zase nahoru že natáčím vlastně Méně je zimních dní co si všiml že se se otepluje nám ta zeměkoule že je to průvodní jev že ano Takže vlastně tím méně vlastně je těch dní kdy potřeba topit To znamená že ten No to je dražší že ano oni ty ty teplárny to musí být ty ztráty vyrovnat to znamená z hlediska ekologii dobré mít Teplého kluka protože ten tě zahřeje a ty nemusíš zatěžovat planetu přesně tak přesně takhle mi klid Hřeje hřeje a neotravuje ideální manžel