Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Které město je nejlepší?

Play

Poslechněte si podcast

29. 10. 2019

01:16

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka na Evropě 2 Jakub Kohák a jeho hvězdárna by posílat své dotazy přes Instagram posílejte Ideál poslal i Radim Radim k tomu Radim úplně nejradši které české město je nejlepší Tak jako globálně řečeno jako kdyby jsem jakoby jakoby na tu první dobrou Tak tady jako řečeno nejlepší je Praha No já jsem to řekl já to pak nejlepší je Praha tak ale ohřev pozor Jsou tady samozřejmě nosní tak zvané fakt ty co můžete jako nejlepší z hlediska dopravy jsou Vinohrady parkování nebo já nevím života pro děti bezpečnostní čistota ovzduší a tam samozřejmě mám i jiná města Vlastně když to rozebereme a jakoby po těch jako po skupinách tak pro nejlepší v ničem ale ty jsi jako spojíme na všechna negativa která tady jsou a že jich je tady spousta tak vychází takhle jako nejlíp