Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Kolik vlastní průměrný vodník hrníčků?

Play

Poslechněte si podcast

13. 11. 2019

02:02

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka Evropy 2 a otázka pro něj které posíláte jsem všechny otázky na naší Instagram kolik hrníčku vlastní průměrný vodníku v Čechách a jsou to zas Dobrý den a díky Naty já jsem myslel jsem že ano já jsem se s ní byl tady přátel tam nebo v Povltaví že tam vlastně jak je dneska ta celní budka ten Na Výtoni tam měli dokonce ty vole bylo Ještě nedávno Online kde jsou teď na perníčky ne ty voní Technické službymagnet na přehradě kde bývají tak jako oni se s ní stejně vstávali jako porybný různě po Hrázní hlídači těch otoku že ano a prostě pro ty lidé od vody jakoby vlastně tak za ně chobotnice ve výslužbě to se ví o nich nebo kdykoli se ho zeptáte na třech letech a tak od sebe se pozná každý vždycky při maturitě vodnické žánr se rozkládá na těžko lak Každý by vyfasoval 100 hrníčku jako Základ je to je prostě při maturitě taková wistuba z té školy Takže každý určitě má 100 ale pak samozřejmě si každý nějak jako zkus jako to objednával Sám jsi jako vyráběl že ano pak už je to ta tvorba jak různá ale kominy město Tam se nespletete takže teď je otázka jestli to má nějaký naplněné těmi ručičkami že ono někdy některé z nich udělal tu školu a pak už jsem jako nevěnoval že to je Grónsko prázdných10 A to jako třeba rettei árie herec vystuduje jakoby DAMU a už se pak nevím herci že jo Co je podnikatel a už nemá žádnou roli a má doma zase něco má doma prázdného herec kapsu na břicho