Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Kdo může být nový Karel Gott

Play

Poslechněte si podcast

30. 10. 2019

01:09

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka pořád ještě s tím jak chceš zkusím ptá se Anežka Kdo může být nový Karel Gott To je otázka Aqua opht A to já tam já tuším dítě za toho ta mi to dones mi že jsi ho viděla prostě jako dítě teď si říkáš dobře tak není a nešel bude normálně myška Anežko a vůbec posluchači to nemůže být ty už nikdo tak to je prostě magor byl jenom jeden a s tím jedu to tuto radu uzavřít je je vlastně možné a bylo by pěkné kdyby vlasy to inspiroval další a další zpěvák je vůbec lidi tak jakým výkonům nadpozemské výkonům a snaží se přiblížit tohoto i dolů protože už to přiblížení Jak gigantických přesně tak já to vlastně takhle Já bych to viděl Anežko