Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Kdo mi bude v životě chybět?

Play

Poslechněte si podcast

20. 9. 2019

01:46

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka poslouchám i další hvězdná ráda s Jakubem kohákem Ano jak jinak už se na to všichni těšíte a uvidíte protože jenom rádiu tak samozřejmě tady webová kamera já jí je to není to co jsem tady dělal v pořádku samozřejmě kdo mi bude v životě kdo mi bude v životě nejvíc chybět ptá se Míša Kdo ti bude chybět jde o to jakou fáze života se jedná že o všem kdo ti bude chybět Já myslím že zásadní zásadní ten kdo ti bude chybět je je tvůj je tvůj bůh ten kdo bere tvé kroky pokud se rozhodneš opustit Samozřejmě já bych ti radil Neopouštěj a nic tady ano Zůstaň tam v této pohodě si o No samozřejmě opustit svého Boha je těžké ale pozor k tomu jsou zde právě určití lidé kteří tě na té správné cestě podrží A pomůžou ti Ano ty nezapomeň na ně Já o jednom vím máš číslo účtu 306 725 120 10