Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Kde v Praze oslavit třicetiny?

Play

Poslechněte si podcast

30. 9. 2019

02:12

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka opět Jakub Kohák ve 4:00 Zdravím tě posluchače kteří se množí jak jepice mám zprávu z péče o stavu že se naši posluchači v nožičce users to vypovídá o našich posluchačů že chodí do Jepičí ústav No já to jenom sčítání takhle podle čeho Dnes se budeš rozhodovat tu radu dneska to je prosím tebe podle toho jaké vlastně vztahu je je je moje tělo protože já jsem včera absolvoval dva zápasy ve fotbale přestal si zajedeme věku To už je hazard to už je ráda No ten na znamená od teď zamyšlení 18:30Billa Hanspaulská liga přijeli na nafoukanost stav Z3 zase do města tak uvidíme jestli ty dvě remízy naznačí Aleně ale myslím že určitě to může být dobrý pro tebe nebudu protože Alena se ptá kde v Praze oslavit 25 ale to je to oslavit No to je pěkný kulatého a najednou vidím že ty místa jednou o život který se stává že ta výhra ale ještě to není jako zakončeno že ne zatím tak nějak jako of a milé soupeře že to znamená Já bych to jakoby cílem pozor důležitá ráda ne pátek sobota Protože to jdou všichni že ano se řeknou A hlavně ty nemáš čas a to já už nemám čas znamená v zářímožná zlobivá středa a kde A nebo takového vytažené růžky ve čtvrtek a kde to je vlastně jedno Hlavně aby byly zdarma