Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Jsi vtipnější než Libor?

Play

Poslechněte si podcast

16. 10. 2019

01:41

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka s Jakubem probíráme vaše dotazy který chodí přes Instagram Stále se snažím a odpovědi určovat dle starého zastaralého archaického nádherného vzkazu který ponechala exotická tanečnice v jednom hotelu v Bombaji a právě Jakubovi zase tolik let me nezastane to není takový ten rok 66 Takže Potom ti byl dobrý každopádně je ten že i shall be available Ano budu volná v a teď Coffee shop Neptun samozřejmě vždycky a potom nedůležité v lobby je to Masopust což je to tvoje přátelstvízakopávali Můžeme k dnešní otázce bude to asi ne rychlý Honza luxus šeptá Myslíš si že jsi vtipný si než Libor Honzo luxus Honza luxus a mysleli borah o tebe přijít možná Liborova se nedá se takhle Rozhodně jsem vtipnější než všichni Libore které znáš nebo znám Janu v okolí vyjma Libora Masaryk