Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Jaký dárek udělá manželce největší radost

Play

Poslechněte si podcast

2. 10. 2019

01:39

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka na Instagramu od Michala tak to máme Všeobecnou platnost jaký dárek udělá manželce největší radost Aha to je krásná otázka taková která potěší každého muže a žena smutek a poslouchá že ano a že nás je můžu že nás do toho do toho dostali to žena Vždyť víš jak myslím na ty partnerky i když myslím a jen nás taky mimovolně vymyslíme email na svoje partnerka na všechny partnery z celého světa nejlepší co Počítej s partnerkou Samozřejmě je to nějaký dárek od srdce že ono by se řeklo nějaké Prahy nějaký Neblázni nějaký nedostupný Ne to je jenom všechno fáma pověra ono tak jako navenek vypadá že je potěšena nějaké kabelky země nicotnosti ze zlata a platiny drahokam a né já jsem v přesvědčen a ta sám to tak dělám že ženu přesvědčí že to co jsi ty sám vyrobil třeba pomeranč a do něj napíchané řidiče nebo nebo vlastně vyrobené přáníčko nebo rozinky napíchané daně z jeřabin nádherný manželka ozvi Pa