Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Jakube, jaký je tvůj životní cíl?

Play

Poslechněte si podcast

16. 9. 2019

01:38

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka tady opět v plné síle ty a já já a ty otázka stěžejní Ano zvlášť když je takhle začátek týdne Tak je logická Je to tvůj životní cíl jakoby ptá se nastav můj životní cíl Ano Ano samozřejmě můžu od inspirovat chceš stejně cíle potřebným Cesta je cíl že to jak kráčí v dál životem dál a dál vstříc nádhernému konci by nám zahraj překrásná plíseň na už máš píseň Mám několik tak řekni aspoň jedno Village People stoupat jak dým od Pavla Bobka Tak to se dá tak jakoby předpokládat tato píseň No tak jako mi to Přijdeš přijdeš adresní až přijedeme závěr že už Pojď stoupat jak dým až tam No to právě v to se to bychtuším že si někdo objedná Já bych rád bych si dal nějakou úplně strašně Veselou srandovní písničku No nicméně My jsme se odpojuje od a seženu já furt někde odklonili To je ten cíl Já si myslím že tvým životním cílem si nieco mým mim můj cíl se o té horší že já tak si toho Bobka a ty chceš jako životní cíl mít tam byla jen si jeď Já tam chci mít indiano Indiana s policajtem jak se kroutí jako ženská tolik naše životní cíle