Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Jakube co mi udělá větší radost?

Play

Poslechněte si podcast

13. 9. 2019

01:25

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka zodpovídá vaše dotazy na Instagramu Evropy 2 r a díváme prosince hvězd procent bernardýni chlupů v prosinci milevského supercopa a jsem zase tady u mikrofonu Jakube co mi udělá větší radost ptá se na něm hořčice nebo kečup hořčice nebo kečup a samozřejmě každý každý každý toto médium má své že Michal tamta hořčice plnotučná Kremžská když ženská ale samozřejmě jde samozřejmě o to k čemu to bude tak jako by jakoby servírována svého života možná zničím jen prostě prostě přijít A co ti udělá radost největší lžíce pořádná sběračka hořčice a nebo značka kečupu o tobě to tak já myslím že úplně nejlepší je dát si jako malý pěkně propečený řízeček a pěkně se se ho nadlábnout a pokud to půjde dát ještě jeden