Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Jakou mám vystudovat školu, když chci být moderátorka?

Play

Poslechněte si podcast

12. 9. 2019

02:30

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

maximum zábavy hvězdná ráda Jakuba Koháka Evropy 2 zdravím tě jsem tady a zdravím já tebe Hello Hi Čau podle čeho dnes budeš radit posluchačům kteří posílají své dotazy na Instagram Evropy 2 a pozor aby už se sehnat pozastavil co mám v té tašce dneska Radim starého chuchvalce bernardýni opravdu tak velký objem bez chlupů sehnal No to takhle u nás jako na Letné tam kde bydlím tenhle psí salon a já jsem šel kolem a říkám co to tam přivedeš do těch popelnic a oni říkají byl tady prostě to je Mirek Mirek Je Temelína tady je tady samozřejmě člověk chová Bernardýn Mirka On je to znamenalo ho ostříhat ale prosím to je z něho trochu no a My je máme tady ne všechny Počkej zdaleka ne Nebo zadávali to je to bylo na tři popelnice Takže já jsem se tak jakoby odlomil řekněme tak jakoby dvě tři kila to jsou teď jakoby rozhodím to tady nejsem nejsem vubec moderátorkou co mám vystudovat teď jdu na střední a nevím jakou školu si mám vybrat Aha tak počkej Já rozumím ti chlapi tady Janoušek narozen a pak tak chtěl bych moc rád a to tam jet samozřejmě není specifikován jakoby čeho je a kde proč a ne a ne rádio nebo já nevím jaké společenské akci čehokoliv co by bylo volno a spíš jako veselejší a nebo jako nevím jak vy to vážně obecně moderátorka tak samozřejměnejjednodušší je tady nějak jakoby pryč a pak si vyhledat si do jakých kaváren či restaurací v Jako chodí ředitele rádií že tam nějakým způsobem nenápadně s tím tak jako vytočit zeptat se ideálně je zde volno že a pak samozřejmě já mu řeknu a ústní orální cestou Jak požádat o práci v rádiu že ano a já myslím že by já že by jakoby ve většině případů mělo být vyhověno