Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Hvězdná rada Jakuba Koháka

Evropa 2

Zábava

Jaké budeš zvíře po smrti

Play

Poslechněte si podcast

3. 10. 2019

02:04

Vesmírná humoreska s horoskopy a věštbou od Jakuba Koháka s Liborem Boučkem. Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

O epizodě podcastu

Co na to říká Jakub? 

Automatický přepis podcastu

hvězdná ráda Jakuba Koháka poslouchat Evropu 2 a píše nám Hana jsem zvědav podle čeho určit dnešní radu pro Hanu jdeme na to já samozřejmě opět jsem rád Já jsem dneska přiběhl je to takhle trénuj trénuj a samozřejmě na závody Tak už jsem jako v procesu tak jsem si řekl co by co je pro mě nějakých 19 km No je to dost ale kdyby se včera naštěstí takže jsem to sjel jsem vidět takhle No A podle čeho Budeš tedy že to podle podle poctu který vytvořil svůj zvláštní obrazec na mém tričku jestli jsi s tím je to něco Na Pomezí Afriky a Jižní Ameriky Zatím jsem se ještě nerozhodl Jaký světadíl a Mickey Mouse a Mickey Mouse tam vidím ono se to zvětšuje včas S10 a skvrn a dá se to odpařuje a na jaké zvíře budeš po smrti Výborně já dokonce jsem byl už před smrtí zvíře jak se to říká už jsem prostě já už jsem byl zítra za život zatím za to že to tam jako předtím takhle a ono já vám řeknu děcka já si to tak jako jako jako nepamatuji ale nějaké takové jisté signály mé tělo mi tam prostě že to byla dřina prostě já jsem byl vlk to vím vůdce smečky to bylo ale v tom životě ještě předtím Loreal a pak jsem byl pes a teď budeš teď jsem člověk chviličku tak takhle člověk uvozovkách to se mění že ano s různým nádobím obdobím dne i v noci rána tak se to mění a potom asi po tomto životě Já si myslím že budu strom